Konkurs fotograficzny dla mieszkańców Darłowa i Ustki

Konkurs pod honorowym patronatem Arkadiusza Klimowicza –burmistrza Darłowa  adresowany jest do wszystkich zainteresowanych fotografią, koniecznie muszą to być jednak mieszkańcy Ustki I Darłowa. Zasada konkursu  jest taka, że mieszkańcy Darłowa fotografują Ustkę, a mieszkańcy  Ustki wykonują fotografie  Darłowa.

Konkurs będzie trwał do 15 listopada 2015 r. 1. Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres leszekwalkiewicz@interia.pl Zdjęcie musi być w formacie JPG, a wielkość pliku nie może przekroczyć 800 KB. (W razie potrzeby uczestnik zostanie powiadomiony o konieczności nadesłania na adres organizatora zdjęcia w lepszej rozdzielczości). Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 prace pojedyncze i  jeden reportaż zawierający maksymalnie 4 zdjęcia.

W e-mailu przesłanym na adres organizatora powinny znajdować się następujące informacje: dane personalne uczestnika (imię, nazwisko, adres),

numer telefonu, adres e-mail, tytuł fotografii,  plik JPG podpisany ma być nazwiskiem z kolejnym numerem fotografii np. Kowalski1, Kowalski2, a nie numerem nadanym przez aparat fotograficzny

Szczegółowy regulamin konkursu fotograficznego znajduje sie na stronach internetowych Urzedu Miejskiego w Darłowie, DOK im. Leopolda Tyrmanda w internetowym wydaniu   “Echa Darłowa”

Zwycięzcy Konkursu otrzymają następujące nagrody:

• za zajęcie I miejsca – kwota 1000,00 zł oraz dyplom i ekspozycja pracy na wystawie pokonkursowej + niespodzianka
  • za zajęcie II miejsca – kwota 700,00 zł oraz dyplom i ekspozycja pracy na wystawie pokonkursowej + niespodzianka
  • za zajęcie III miejsca kwota 500,00 zł oraz – dyplom i ekspozycja pracy na wystawie pokonkursowej + niespodzianka

Jury ma prawo do innego podziału puli nagród.  Ponadto Jury konkursu przyzna  5 wyróżnień w kwocie po 200,00 złotych i nagrodę specjalną

REGULAMIN DO POBRANIA